KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12339031
nr 1233 9031
Oidentifierad konstnär. Signerad Ch Noel, "Matrosens hemkomst". Olja på duk, 68x54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:16:09
4/2 18:09:45